Cestovní agentura Moni Tour Pardubice

ID: 878937

Termín: 07.08. (Pá) - 09.08. (Ne) 2020

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 4 990 Kč

Poloha
Zájezd pořádá cestovní kancelář SLAN tour s.r.o. ve spolupráci s uměleckohistorickou agenturou ARS AURO PRIOR PhDr. Petera Kováče a jeho Klubem přátel Stavitelů katedrál.
Program
1. den: Odjezd z Prahy v 6.30 hodin od Hlavního nádraží.
SOBĚSLAV - prohlídka kostel svatého Petra a Pavla, dvoulodního chrám s bohatou pozdně gotickou klenbou. CHVALŠINY - nádherný pozdně gotický kostel svaté Máří Magdalény, postavený v letech 1487 - 1507, kdy tuto obec vlastnili Rožmberkové. KÁJOV s proslulým poutním kostelem Nanebevzetí Panny Marie, dvoulodní kostel se síťovou hvězdovou klenbou z let 1471 - 1485, cenné původní vybavení - socha Trůnící Madony od Mistra Kefermarktského oltáře a pozdně gotických reliéf Smrti Panny Marie. Přesun do Českých Budějovic a ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu Spa Hotel Vita v centru města, čas na pozdní oběd. Odpoledne ČESKÉ BUDĚJOVICE - prohlídka hlavních uměleckých památek města, zejména dominikánský klášter s křížovou chodbou, solnice (renesanční sípka), masné krámy a Černá věž.


2. den: Dopoledne po snídani TŘEBOŇ, prohlídka zámku s rožmberskými renesančními interiéry, gotický augustiniánský klášter v Třeboni, který založili Rožmberkové, se slavnou sochou Třeboňské madony, která je jedním z nejvýznamnějších děl krásného stylu ve střední Evropě. Po obědě BOROVANY - bývalý klášter augustiniánů, dnes muzeum, a TRHOVÉ SVINY - kostel Nanebevzetí Panny Marie - původně raně gotický, který svoji novou podobu získal během pozdně gotické přestavby na přelomu 15. a 16. století - patří mezi nejvýznačnější památky pozdní gotiky v jižních Čechách. Noc ve čtyřhvězdičkovém hotelu Spa Hotel Vita v centru Českých Budějovic.


3. den: Po snídani celý den JINDŘICHŮV HRADEC - proboštský kostel P. Marie a jeho skvostná pozdně gotická Špulířská kaple, minoritský klášter s kostelem sv. Jana Křtitele s mimořádným pozdně gotickým náhrobkem Magdaleny z Gleichenu, prohlídka hradu a zámku v Jindřichově Hradci - reprezentativní gotické a renesanční sídlo rodu pánů z Hradce, kteří zastávali i významné funkce na královském dvoře: rytířský sál gotického paláce, jehož stěny zdobí Legenda sv. Jiří, vymalovaná roku 1338, zvláště dobře dochovaná pozdně gotická černá kuchyně, zelené renesanční pokoje renesančního zámku (unikátní skříň od slavného řezbáře Mistra IP), manýristický hudební pavilon Rondel. Pro zájemce možnost návštěvy Muzea fotografie. Pozdě odpoledne odjezd do Prahy.

Ubytování
1- a 2- lůžkové pokoje v hotelu 4* v centru Českých Budějovic
Stravování
snídaně formou bufetu.
Cena zahrnuje
dopravu autokarem
2x nocleh v hotelu
2x snídani
místní poplatek
osobní audio systém
služby průvodce CK
Cena nezahrnuje
pojištění
vstupné do objektů
Slevy
sleva pro stálé klienty poznávacích zájezdů 2016 - 2019, rezervace min. 60 dní před odjezdem - sleva pro klienty z let 2016 - 2019 (poznávací zájezdy), rezervace min. 60 dní před odjezdem, do 30.000 Kč - 3 %
07.08. (Pá) - 09.08. (Ne) 2020 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena zájezdu
Snídaně
Autobus
-4 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoČeská republika
HotelJihočeská pozdní gotika a renesance
cena zájezdu
Termín07.08.2020 - 09.08.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Slan Tour, s.r.o. IČO: 25118889
Vytvářím objednávku...